Actueel weer Homoet
Laatste update: 2026-05-13 om 13:49 uur
| Temperatuur | 8.4 °C |
| Neerslag | 2.2 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 8.0 km/u uit WZW |
| Windkracht | 2 bft - Zwak |
| Barometer | 1001.1 hPa |
| Barometer trend | Langzaam dalend |
| Maximale windsnelheid | 46.7 km/u om 11:17 u |
| Minimum temp. | 5.1 °C om 06:09 u |
| Maximum temp. | 13.0 °C om 10:55 u |
| Windchill | 7.2 °C |
| Hitte index | 8.6 °C |
| Dauwpunt | 7.7 °C |
| Luchtvochtigheid | 95.0 % |
| Zonnestraling | 265.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 807.0 W/m2 om 10:30 u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 05:47 u |
| Zon onder | 21:21 u |